Búracie a demolačné práce

Sme experti na búracie a demolačné práce. Zaistíme ich plynulý priebeh, bez ohrozenia majetku či osôb. Pracujeme s ohľadom na maximálnu bezpečnosť na stavenisku aj v jeho bezprostrednom okolí.

Ako prebiehajú búracie a demolačné práce?

Búracie práce, podobne ako aj demolačné práce si žiadajú dôsledné naplánovanie do posledného detailu. Na začiatku preskúmame búraný / demolovaný objekt. Zistíme stav dotknutých susedných objektov a následne sa dohodneme na presnom postupe. Až tak môžu začať búracie a demolačné práce. Samozrejmé je odpojenie objektu od inžinierskych sietí (ak sa tam nachádzajú). Zaiste uznáte, že nemôžeme začať demolovať starý rodinný dom alebo kancelárske priestory, ak ešte nie sú odstavené prívody plynu a vody. Taktiež je potrebné aj viditeľné označenie a zabezpečenie priestoru. Nepovolané osoby majú zákaz vstupu na miesto, kde prebiehajú búracie a demolačné práce. Zahŕňajú totiž odstránenie muriva, podláh, stropov, železných a ostatných konštrukcií či stien, čo si vyžaduje maximálnu bezpečnosť s minimálnym pohybom osôb. Ak búracie a demolačné práce prebiehajú na mieste, kde je nepretržitá prevádzka, je nevyhnutné oddeliť a zreteľne vymedziť priestor (aby sa doň dostal výlučne autorizovaný personál). Keďže je zrejmé, že búracie a demolačné práce vytvárajú značné množstvo prachu, odporúčame zabezpečenie nejakého zdroja vody na zníženie prašnosti. Klientov taktiež upozorňujeme, že ak búracie a demolačné práce zasahujú aj do nosných konštrukcií, nevyhnutnosťou je statický posudok.

Búracie a demolačné práce (podobne ako aj výkopové práce) produkujú značné množstvo stavebného odpadu. Kam ho dať? Ako sa ho zbaviť? Tieto otázky si kládli mnohí naši zákazníci. Aj preto sme naše portfólio služieb rozšírili o odvoz a likvidáciu odpadov kontajnermi.

Prečo zveriť búracie a demolačné práce nám?

  • kvalifikovaná pracovná sila – búracie a demolačné práce prebiehajú v réžii vyškoleného a skúseného personálu,

  • pracujeme s ohľadom na ochranu zdravia aj majetku,
  • disponujeme výkonným prístrojovým a technologickým vybavením (búracie kladivo, automobily vybavené príslušnými doplnkami ako hydraulická ruka a pod.),
  • odborne realizované  búracie a demolačné  práce bez ohľadu na ich náročnosť,
  • rozumná cena – platíte za reálny objem vykonaných prác – žiadne skryté poplatky,
  • aktívna komunikácia a férový aj flexibilný prístup,
  • dodržanie dohodnutých termínov,
  • poskytujeme aj odborné poradenstvo na búracie a demolačné práce.

EASYBAU VG s. r. o. je spoľahlivým a dôveryhodným partnerom pre vaše stavebné projekty – bez ohľadu na to, či staviate nanovo alebo rekonštruujete. Pôsobíme najmä v Bratislave a okolí.

Projekty / Búracie a demolačne práce - foto
Projekty / Búracie a demolačne práce - foto
Projekty / Búracie a demolačne práce - foto
Projekty / Búracie a demolačne práce - foto
Projekty / Búracie a demolačne práce - foto