O nás

Firma EASYBAU VG spol. s r.o. je súkromná spoločnosť založená v roku 2009- sídlo v Bratislave, hlavný prevádzkový areál – Bratislava ( časť Rača ). Spoločnosť má dve hlavné činnosti – odvoz a likvidácia stavebných odpadov a stavebná činnosť. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti od developerov a akciových spoločností až po súkromné osoby.  Ako doplnkové služby vykonávame dovoz aj odvoz sypkých materiálov ako je napr. štrk, piesok, zemina, suchý betón a podobne. Poskytujeme prevoz UNC nakladačov, VZV, mini bagrov. Taktiež poskytujeme pomoc pri zabezpečení nakládky kontajnerov nakladačom , v prípade dohody aj ručné nakladanie. Zákazníkom tiež ponúkame búracie práce malého aj väčšieho rozsahu, vypratávanie bytov, pivníc a iných priestorov s odvozom a likvidáciou odpadu. V stavebnej činnosti zabezpečujeme výstavbu malých jednoduchých stavieb až po veľké a náročné stavby. Všetky naše činnosti sú koordinované skúsenými  pracovníkmi.

Naša firma pôsobí hlavne v Bratislave, v Pezinku a ich širšom okolí. Našim cieľom je poskytovať služby tak, aby sme prispeli k ochrane životného prostredia a zdravia ľudí za prijateľných cenových podmienok a v súlade so zákonom. Na základe ohlasov našich stálych zákazníkov sme sa presvedčili, že túto prácu robíme dobre a tým si neustále rozširujeme našu spokojnú klientelu. Prioritou je spokojný zákazník, ktorému ponúkame komplexný návrh riešenia.

O nás
O nás
O nás
O nás
 
ponuka

Všetko na jednom mieste

Zastrešujeme rozmanité stavebné práce – výkopové práce, zemné a demolačné práce, hrubé stavby aj domy na kľúč. Taktiež sa postaráme o odvoz a likvidáciu stavebného odpadu. V prípade záujmu zaistíme dovoz štrkov, pieskov, suchého betónu a iných sypkých materiálov. Naša stavebná činnosť zahŕňa aj prepravu stavebných mechanizmov. Garantujeme, že vaša stavebná technika bude v tých najlepších rukách.


Ako moderná stavebná firma s dlhoročnou históriou si zakladáme na individuálnom prístupe a profesionalite v každom aspekte spolupráce. Vďaka tomu vieme našim klientom poskytnúť riešenia na mieru. Samozrejmosťou je dodržanie dohodnutých termínov. Zakaždým sa usilujeme vychádzať klientom čo najviac v ústrety, a to nielen pri obhliadkach, ale aj  pri realizácií prác. Veľký dôraz kladieme na budovanie korektných a férových obchodných vzťahov s našimi partnermi aj klientmi, ktoré sú založené na vzájomnej dôvere a rešpekte.